Na Wieniawie Lublinianka pokonuje 4:0 Unię Hrubieszów

W sobotnie przedpołudnie Lublinianka podejmowała na stadionie przy Leszczyńskiego Unię Hrubieszów. O początku spotkania zarysowała się przewaga Lublinianki lecz świetnymi interwencjami bramkarz Gości bronił wynik... do 15 minuty, kiedy to wynik spotkania otworzył Patryk Knapp zdobywając pierwszą bramkę dla Lublinianki. Pod koniec pierwszej połowy w 27 minucie po szybkiej akcji prawą stroną Kuby Krawca i podaniu tuż przed bramkarzem Adam Chmielewski podwyższył wynik na 2:0. W drugiej połowie kilka groźnych akcji przeprowadziła Unia, jednak nie przyniosły one bramek. W 37 minucie Patryk Knapp ponownie wpisał się na listę strzelców zdobywając trzecią bramkę dla Lublinianki, a 2 minuty później miał już na swoim koncie hat tricka ustalając jednocześnie wynik spotkania na 4:0 dla Lublinianki.