Na Wieniawie przegrana i zwycięstwo rocznika 2005

W sobotę na Wieniawie Zawodnicy Lublinianki rozegrali dwa mecze w lidze wojewódzkiej oraz lubelskiej. W pierwszym spotkaniu podejmowali byli zawodnicy z Wisły Puławy. W pierwszej połowie młodzi zawodnicy Wisły zdołali zdobyć dwie bramki, co pozwoliło im zejść na przerwę z wynikiem 0:2. W drugiej połowie zawodnicy Lublinianki zaczęli przeważać i już 40 minucie Patryk Knapp strzelił gola dla Lublinianki. Pomimo starań i kilku bramnowych sytuacji zawodnikom z Lublina nie udało się odmienić wyniku spotkania, które zakończyło się wynikiem 1:2.

W drugim spotkaniu Lublinianki ze Stalą Poniatowa, zawodnicy z Lublina wyraźnie przeważali. W 28 minucie Michał Sobieściański rozpoczął strzelanie dla Lublinianki. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy mimo wyraźnej przewagi gospodarzy. W drugiej połowie w 40 minucie Alan Trochonowicz podwyższył wynik na 2:0, a w 51 munucie Karol Paszkowski ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Lublinianki.