Runda wiosenna rozpoczęta zwycięstwem Lublinianki 1:2 w Tomaszowie

Od zwycięstwa 1:2 z Tomasovią Tomaszów Lubelski rocznik 2005 Lublinianki rozpoczął rundę wiosenną w lidze wojewódzkiej. Początek spotkania to wyrównana walka o dłuższe utrzymanie przy piłce przez obie drużyny. W 15 minucie spotkania po stracie piłki w strefie obronnej Lublinianki Tomasovia strzeliła bramkę i do przerwy utrzymała prowadzenie w spotkaniu. Na drugą połowę spotkania zawodnicy Lublinianki wyszli mocno zmotywowani i już w 1 minucie drugiej połowy Adam Chmielewski w szybkim ataku zdobył wyrównującą bramkę dla Lublinianki. W dalszej części spotkania Lublinianka mogła podwyższyć wynik spotkania ale dwukrotnie w sytuacji sam na sam bramkarz Tomasovii nie dał się pokonać, a raz po strzale w poprzeczkę piłka opuściła boisko. W 55 minucie po składnym wyprowadzeniu piłki i prostopadłym podaniu za linię obrony Tomasovii Adam Chmielewski ponownie wpisał się na listę strzelców i jak się później okazało ustalił wynik spotkania na 1:2 dla Lublinianki.