Zwycięstwo Lublinianki na Wieniawie z Top 54 Biała Podlaska

W niedzielne południe na stadionie przy ul. Leszczyńskiego Lublinianka podejmowała drużynę TOP 54 Biała Podlaska. Od poczatku spotkania zawodnicy Lublinianki narzucili tempo i sposób gry. Piłkarze TOP-u raz konsekwentnie bronili dostępu do własnej bramki jeszcze na przedpolu pola karnego lub jego bokach, gdzie kończyły sie akcje Lublinianki. Dopiero w 20 minucie spotkania po dosrodkowaniu w zamieszaniu w polu bramkowym najprzytomniej zareagował Dominik Kołacz, który zdobył bramkę dla Lublinianki. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu, choć do końca spotkania ataki przeprowadzane były przez obie drużyny. W przedostanim spotkaniu ligi wojewódzkiej rocznika 2005 w rundzie jesiennej na Wieniawie Lublinianka pokonała TOP 54 Biała Podlaska 1:0. W nastepną niedzielę 12.11.2017 Lublinianka w ostaniej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Avią Świdnik, a tydzień później w sobotę rozegra zaległe spotkanie z 11 kolejki z AMSPN Hetman Zamość.