Zwycięstwo Lublinianki z Avią w Świdniku 1:4

W 13 kolejce ligi wojewódzkiej Lublinianka rocznika 2005 była podejmowana przez Avię w Świdniku. Od poczatku spotkania zawodnicy Lublinianki przystapili do ataku na bramkę gospodaży. Ataki te jednak kończyły się na przedpolu bramki gospodarzy. Najskuteczniejsza w tym spotkaniu była gra z kontry i już w 7 minucie po jednej z takich akcji Alan Trochonowicz zostawiając za plecami obrońców Avii w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył bramkę dajacą prowadzenie Lubliniance. 4 minuty później Patryk Knapp podwyższył wynik na 0:2 dla Lublinianki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie przez długi czas żadna z drużyn nie była w stanie zdobyć gola, choć co rusz zagrożenie wystepowało pod obydwoma bramkami. Kilkoma ważnymi interwncjami i refleksem popisał się bramkarz Igor Bartnik, który "wyjął" kilka piłek zmierzających do bramki Lublinianki. W 42 minucie bezefektywmą grę przerwał Patryk Knapp zdobywając swoją druga w tym spotkaniu bramkę podwyższając prowadzenie Lublinianki na 0:3. Chwilę po wznowieniu ze środka boika doszło do przewinienia gospodarzy przed własnym polem karnym. Do rzutu wolnego podszeł Dominik Kołacz i ładnym i silnym strzałem w "okienko" dopisał 4 bramkę dla Lublinianki. W dalszej części spotkania gra robiła się trochę chaotyczna, w której odnalazła się jednak drużyna Avii na 5 minut przed zakończeniem spotkania zdobyła honorową bramkę ustalając wynik spotkania na 1:4 dla Lublinianki.