5:1 Lublinianka wygrywa z MOSiR Lubartów na Wieniawie

W sobotnie popołudnie Trampkarze Młodsi Lublinianki podejmowali na Wieniawie zespół MOSiR Lubartów. Mecz był rozgrywany na nowej płycie głównej stadionu Lublinianki przy ul. Leszczyńskiego. Od początku spotkania drużyna z Lubartowa postawiła twarde warunki gry stosując wysoki presing i dobrze przerywając wprowadzanie piłki i akcje Lublinianki. Przyniosło to efekt w postaci bramki zdobytej w 19 minucie spotkania przez gości. Na odpowiedź Lublinianki nie trzeba było długo czekać. W 21 minucie spotkania bramkę wyrównującą zdobył Bartłomiej Skrzycki. Do końca pierwszej połowy gra w dalszym ciągu była wyrównana ale to zawodnicy Lublinianki zwycięsko kończyli pierwszą połowę po bramce w 35 minucie Adama Chmielewskiego. W drugiej połowie w grze obu drużyn było widać dużo nerwowości, jednak to zawodnicy Lublinianki zdobywali bramki. W 44 minucie na 3:1 strzelił Dominik Kołacz, a 3 minuty później Adam chmielewski powyższył wynik spotkania na 4:1 dla Lublinianki, zdobywając swoją drugą bramkę. W 70 minucie również Dominik Kołacz strzelił swoją drugą bramkę w meczu ustalając wynik spotkania na 5:1.