7 bramek dla Lublinianki w Hrubieszowie

W sobotnie południe piłkarze Lublinianki rocznika 2005 podejmowani byli w Hrubieszowie przez miejscową Unię. Grę w meczu od początku prowadziła drużyna Lublinianki. Wynik spotkania w 11 minucie otworzył Hubert Gorecki, a 14 minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik na 0:2 dla Lublinianki. Tuż przed przerwą Alan Trochonowicz zdobył 3 bramkę dla Lublinianki. Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie i w 39 minucie Dominik Kołacz podwyższył wynik spotkania na 0:4. W 49 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Alana Trochonowicz, a 8 minutpóźniej kolejną bramkę dla Lublinianki zdobył Adam Chmielewski. W samej końcówce spotkania, tj. w 59 munucie po zamieszaniu w polu karnym Unii padła bramka smobójcza, którą to bramką został ustalony wynik spotkania na 0:7 dla Lublinianki.