Gra lepsza niż wynik...

Po zwycięstwie nad Huraganem przyszła pora na mecz na własnym boisku z Górnikiem Łęczna.
Mecz odbywał się na sztucznej nawierzchni na boisku przy gim. 16 w Lublinie.
Przez 25 min pierwszej połowy Nasz zespół zdecydowanie panował na boisku. Górnik lekko cofnięty dawał nam rozgrywać a my robiliśmy to wybornie. Kryzys przyszedł na 5 minut przed końcem pierwszej połowy. Wtedy nasze gapiostwo w obronie w przeciągu trzech minut wykorzystali goście strzelając w tym czasie 3 bramki. Tak zakończyła się pierwsza połowa.
Ciężko było się nam pozbierać w przerwie ale mecz toczył się dalej. Nie poddaliśmy się i mimo, że ogólnie w drugiej połowie przeważała walka i niewiele składnych akcji zdołaliśmy zdobyć dwie ale i niestety stracić również dwie bramki. Wynik końcowy 2-5 na  korzyść gości z Łęcznej. Zbyt wiele prostych błędów zaważyło na rezultacie aczkolwiek optymizmem napawa nasza gra i postęp taktyczny.

Skład: Bartnik - Kolasa, Szczepaniak - Krawiec, Kirwiel, Kołacz, Knapp, Skrzycki - Mirecki
Ponadto grali: Kożuch, Gorecki, Pietrak, Kwiatkowski, Grzybowski, Puchacz, Salak