Zwycięstwo w Międzyrzecu!

Po inauguracyjnej porażce z Motorem przyszła pora na wyjazd do Międzyrzeca Podlaskiego.
Niestety kolejny raz nasz skład powołany na ten mecz nie powalał liczebnością. Trener z 19 zawodników miał do dyspozycji zaledwie 13. To jednak nie przeszkodziło naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Pierwsza połowa zaczęła się spokojnie ale co raz nękając przeciwnika doprowadziliśmy do strzelenia przez Huragan dwóch bramek samobójczych. Pierwszą po naszym rzucie rożnym do bramki posłał golkiper gospodarzy, natomiast druga to efekt naszej składnej akcji i nieporozumienia obrońców. Wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą. Prowadziliśmy grę, oddawaliśmy strzały a mimo to kontratak gospodarzy przyniósł im bramkę kontaktową. I tak oto skończyła się pierwsza połowa. Wyniki do przerwy 2-1.
W drugiej połowie nadal byliśmy zespołem prowadzącym grę i długo utrzymującym się przy piłce. Potrafiliśmy wyprowadzać składne akcje od własnej bramki aż pod pole karne rywala, jednak zawodziła nasza skuteczność. Brakowało chłopakom chłodnych głów. Swoje sytuacje mieli Kuba Krawiec, Dawid Kożuch czy ze stałych fragmentów Marcin Szczepaniak. Rywale całą drugą połowę grali długie piłki za naszą obronę i unikając spalonych nękali dobrze spisującego się dzisiaj na bramce Igora Bartnika. Jedna z takich kont po niefortunnym wybiciu piłki przyniosła bramkę dla Huragana i ze spokojnego 2-1 zrobiło się 2-2. Nasza drużyna do końca grając "swoją grę" dopięła w końcu swego strzelając bramkę na 3-2. Po kilku ciekawych podaniach Patryk Knapp zdecydował się na akcję indywidualną i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gospodarzy. Do końca meczu kontrolowaliśmy już wydarzenia boiskowe, mimo że rywal wciąż szukał szans po długich podaniach. Gratulacje dla chłopaków za zaangażowanie i cierpliwość w tym meczu oraz za wiarę w zwycięstwo do ostatnich minut. Oby tak dalej. Kolejne spotkanie już 03.09 na boisku BKS Lublin. Zapraszamy!

Huragan 2 - 3 Lublinianka

Skład: Bartnik - Kolasa, Szczepaniak - Krawiec, Kirwiel, Pietrak, Salak, Kożuch - Mirecki
Ponadto grali: Knapp, Kołacz, Skrzycki, Woliński