Idziemy za ciosem! Avia 0 - 4 Lublinianka

W aurze typowo jesiennej wygrywamy mecz w Świdniku z miejscową Avią. Przebieg spotkania od początku do końca w 100% kontrolowany przez naszych zawodników. My rozgrywaliśmy, byliśmy częściej przy piłce a Avia ograniczała się do kontrataków, które w znacznej odległości od bramki Igora Bartnika niwelowali nasi obrońcy. Prowadzenie dał nam po sytuacji sam na sam Bartek Skrzycki, który wykorzystał podanie Dawida Kożucha. Mimo prowadzenia chcieliśmy dalej grać ofensywnie i zdobywać bramki. Zaowocowało to trafieniem Dawida Kożucha po jednym z dośrodkowań i zamieszaniu w polu karnym Avii. Na przerwę zeszliśmy prowadząc 2-0. Druga połowa rozpoczęła się znakomicie. Podanie z głębi pola na raty wykorzystał Dominik Kołacz, który najpierw uderzył w słupek a po chwili nie dał szans bramkarzowi pakując piłkę pod poprzeczkę bramki rywala. Mimo korzystnego wyniku i sporych rotacji w składzie nadal nie pozwalaliśmy Avii na odgryzienie się. W ciągu całej drugiej połowy świdniczanie mieli zaledwie dwie sytuacje bramkowe ale w obu przypadkach zabrakło im skuteczności. Lublinianka natomiast nadal napierała i efektem tego było wykorzystanie przez Kacpra Wolińskiego prostopadłego podania od Karola Mireckiego. Ten gol ustali wynik meczu na 4-0 dla Lublinianki.
Gratulacje dla chłopaków za walkę i zaangażowanie oraz przede wszystkim za bardzo dobrą i efektowną grę.
Za tydzień zmierzymy się z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Oby kolejny mecz również przyniósł nam 3 punkty a chłopakom okazję do radości w szatni.

Skład: Bartnik - Kolasa, Szczepaniak - Kirwiel, Kołacz, Knapp, Gorecki, Skrzycki - Woliński
Ponadto grali: Kożuch, Mirecki, Krawiec, Pietrak, Puchacz, Salak, Kwiatkowski, Błażucki

Bramki: Skrzycki, Kożuch, Kołacz, Woliński