Koniec złej passy!

Pierwszy dzień października przyniósł naszej drużynie upragnione przełamanie. Na własnym boisku pokonaliśmy Widok Lublin 2-0. Pierwsza połowa dosyć wyrównana. Wdaliśmy się w szarpaną grę i długo nie potrafiliśmy narzucić rywalom swojego stylu. Mimo tego konsekwentnie graliśmy w defensywie i broniący Igor nie miał zbyt wiele pracy. W końcu dopięliśmy swego i po kilku sytuacjach bramkowych wykorzystaliśmy rzut rożny. Dośrodkował Patryk Knapp a Szymon Kirwiel kapitalnym uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi Widoku. Pierwsza połowa skończyła się rezultatem 1-0. Na drugą część meczu wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i mieliśmy więcej z gry. Potrafiliśmy kilka razy rozciągnąć grę tak, że przeciwnicy nie nadążali. Jedną z takich akcji wykończyli Bartek Skrzycki z Hubertem Goreckim. Ten pierwszy asystował a ten drugi dopełnił formalności posyłając piłkę do bramki. Mimo wyniku 2-0 swoje sytuacje mieli jeszcze Kuba Krawiec i Dominik Kołacz ale wynik już nie uległ zmianie. Wygraliśmy 2-0 i oby ten rezultat niósł chłopaków w kolejnych spotkaniach. Brawo za walkę i zaangażowanie! Gratulacje!
Następna kolejka w sobotę za tydzień o godzinie 17.30. Gramy na wyjeździe z Avią Świdnik.

Grali: Bartnik - Błażucki, Kolasa - Kołacz, Kirwiel, Knapp, Gorecki, Skrzycki - Woliński
Ponadto grali: Kwiatkowski, Szczepaniak, Kożuch, Grzybowski, Mirecki, Salak, Krawiec

Bramki: Kirwiel, Gorecki