Lublinianka 3 - 0 Top 54 Biała Podlaska

W ostatni weekend października gościliśmy u siebie drużynę Top 54 Biała Podlaska.
Spotkanie mimo zimna i sporego wiatru było ciekawym widowiskiem. Rozpoczęliśmy bez najmniejszych kompleksów. Zaatakowaliśmy wysoko i narzuciliśmy swój styl gry. Pierwsza połowa to całkowita dominacja naszej drużyny. Graliśmy bardzo dobrze w środkowej strefie i nie pozwalaliśmy rywalom stwarzać zagrożenia pod bramką Igora Bartnika. Brakowało nam tylko wykończenia. Jak już dochodziliśmy do sytuacji to albo nasze strzały mijały bramkę albo bronił bramkarz Topu. Czasem również brakowało zamknięcia akcji i dosłownie przystawienia stopy żeby dopełnić formalności. W drugiej połowie nie spuściliśmy z tonu i dalej napieraliśmy na gości. Zaowocowało to dwoma bramkami Kamila Błażuckiego ( mimo kontrowersji tak zostały zapisane w protokole ). Mimo prowadzenia Top w zasadzie nadal poważnie nam nie zagroził. Jedyne sytuacje goście z Białej mieli głównie po stałych fragmentach gry. W końcówce meczu wynik ustalił Dominik Kołacz. Wygrywamy 3-0 ale to nie wynik jest najważniejszy. Dzisiejsza gra naszych chłopaków pokazała, że idziemy w dobrym kierunku. Były momenty, że ręce same składały się do oklasków. Oby tak dalej. Nie spocząć na laurach. W środę kolejny, zaległy mecz ligowy z Jedynką Krasnystaw. Do zobaczenia!

Grali: Bartnik - Kolasa, Szczepaniak - Kirwiel, Knapp, Krawiec, Skrzycki, Kołacz - Woliński
Ponadto grali: Mirecki, Puchacz, Grelak, Kożuch, Salak, Kwiatkowski, Błażucki

Bramki: Błażucki x2, Kołacz