Remis z Puławiakiem

Po kilku niepowodzeniach, o których nawet nie chciałem tu wspominać, przyszła pora na mecz z Puławiakiem Puławy.
Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli nie występowaliśmy w roli faworyta. Jednak jak to w piłce młodzieżowej rzeczywistość zmienna jest z tygodnia na tydzień. Po bardzo słabych dwóch występach z Niedźwiadkiem Chełm i Orlętami Radzyń dzisiejszy mecz z Puławiakiem znowu pokazał jak Nasz zespół gra w piłkę. Bo inaczej tego nie można nazwać. To było GRANIE W PIŁKĘ. Mecz rozpoczęliśmy od strzelenia bardzo szybko bramki przez Kubę Krawca po świetnym podaniu z głębi pola. W ciągu pierwszej części meczu powinniśmy w zasadzie rozstrzygnąć zawody na swoją korzyść ale brakowało Nam odrobiny skuteczności pod bramką rywali. Puławiak w zasadzie nie stwarzał zagrożenia pod naszą bramką i preferował grę długimi podaniami. Tuż po przerwie po składnej akcji i wykorzystaniu Naszej dekoncentracji goście zdobyli bramkę na 1-1. Ten rezultat utrzymał się do końca meczu mimo, że i my i Puławiak mieliśmy swoje szanse. Cieszy bardzo dobra gra Naszych chłopaków. Cieszy poziom zaangażowania i walki jaką włożyli w dzisiejsze zawody. Oby tak dalej. Szkoda, że nie zawsze dokładamy wisienki na torcie w postaci zwycięskiego gola. Trzeba liczyć na to w kolejnym meczu, który już w najbliższy weekend. W sobotę 24.09 zagramy na wyjeździe z Wisłą Puławy o godzinie 13.00.

Do zobaczenia!

Skład: Bartnik - Kołacz, Kolasa - Kirwiel, Knapp, Kożuch, Skrzycki, Krawiec - Woliński
Ponadto grali: Gorecki, Pietrak, Salak, Kwiatkowski, Puchacz, Szczepaniak, Mirecki